Festival

Jury

Cinekid reikt ieder jaar belangrijke prijzen uit op het gebied van film, televisie en andere digitale media. Die worden door zowel het publiek als juries gekozen. Hieronder vind je een overzicht van de juries en diens leden van 2019.

Lees hier de juryrapporten.

Jury Beste Kinderfilm

Ineke Kanters

Eigenaar productiebedrijf The Film Kitchen

Likarion Wainana

Filmmaker

Ronald Rovers

Hoofdredacteur Filmkrant

Domenico La Porta

Hoofdredacteur Cineuropa

Michal Matus

Directeur Tel Aviv International Children's Film Festival

Jury Beste Nederlandse Familiefilm

Olivia Lonsdale

Actrice

Sandra Beerends

Scenarist & regisseur

Tijs van Marle

Scenarist

Willem Baptist

Regisseur & eigenaar productiebedrijf Tangerine Tree

Johan Timmers

Regisseur

Jury Beste Internationale Korte Film

Julia Thelin

Scenarist & regisseur

Kirsten Ruben

Directeur Go Short Festival

Thomas Meyer-Hermann

Animator

Jury Beste Nederlandse Korte Film

Astrid Bussink

Filmmaker & eindredacteur VPRO Jeugd

Edith van der Heijde

Coördinator Eye Korte Film Poule

Iris Lammertsma

Mede-eigenaar productiebedrijf Witfilm

Nienke Deutz

Animator

Nima Mohaghegh

Scenarist & regisseur

Jury Beste Nederlandse Serie

Annemarie Mooren

Scenarist & regisseur

Hassan Slaby

Acteur

Jeanine Cronie

Scenarist

Stine Jensen

Filosoof & TV-maker

Jury Beste van het MediaLab

Erik Kessels

Creatief directeur KesselsKramer

Elze van der Steen

Hoofd educatie Foam Photography Museum

Giovanna Fossati

Hoofdcurator Eye Filmmuseum

Roel Wouters

Oprichter Moniker

Rutger Wolfson

Cultureel entrepreneur

Margit Lukács

Kunstenaar

Jury Eurimages Co-production Development Award

Dorien van de Pas

Hoofd New Screen NL Nederlands Filmfonds

Nicholas Sando

Eigenaar en producent Filmbin AS

Anette Unger

Directeur Leitwolf Filmproduktion

Jury Best TV Project Award

Chrystel Poncet

Eigenaar MaGic C.

Viki van Iseghem

Coördinator interne producties VRT

Sabine Brantus-Lauffer

Coördinator ARTE Junior

Jury Filmmore Post-Production Award

Judy Steendam

Colorist Filmmore

Greet Stevens

Coördinator filmeducatie MOOOV

Stine Bomholt-Hansen

Hoofd acquisitie LevelK

Jeugdjury

Lynn-Morgan Braaf

13 jaar

Anna Rosa Plat

13 jaar

Nicolaas Mol

13 jaar

Osman Kerim Sahin

11 jaar

Iza Assefaw Redda

12 jaar

Gaizka Hehemann Gómez

12 jaar