De projecten zijn alleen te bekijken door professionals met een Market badge.
Heb je al een accreditatie?Log in
    8+
    Film
    Live-action
    96 min

Honey

Vrolijke, grappige film vol leuke liedjes en authentieke personages over hoe je als tiener ontdekt dat je ouders misschien ook niet helemaal perfect zijn.

Honey zit in een nieuwe klas en wil het allerliefst gitaar spelen in de schoolband, samen met de jongen op wie ze een oogje heeft. Maar ze heeft geen tijd voor muziek, want ze moet iedereen in haar chaotische familie helpen… Dan ontdekt ze dat haar rebelse opa nog leeft, en ze zoekt hem stiekem op. Kan ze misschien van hem leren om voor zichzelf op te komen?

Honey was de publiekslieveling van zo'n beetje elke kinderfilmfestival van het afgelopen jaar en is nu eindelijk te zien in Nederland. Het is een goed gemaakte film met urgente thema’s, die eindigt in een bekende Duitse supermarktketen met misschien wel de leukste eindscène van het festival van dit jaar. Kortom: deze mag je echt niet missen!

  • RegisseurNatasha Arthy
  • ProducentMaria Stevnbak Westergren
  • ScriptschrijversNatasha Arthy, Mette Neerlin
  • ActeursSelma Dali Pape, Jesper Christensen, Sidsel Boel Kruse, Lena Maria Christensen
  • ProductielandDenemarken
  • ProductiebedrijfToolbox Film
  • Leeftijd8+
  • Lengte96 min
  • ThemaFamilie
  • Soort programmaFilm
  • Ondertiteling & audiodescriptieNederlands ondertiteld
  • Jaar2024
  • Gesproken taalDeens
De website van Cinekid maakt gebruik van cookies.

Lees hier meer of pas je cookievoorkeuren aan.