Home

Nominaties Film, Serie en Nieuwe Media Awards 2021

Dit zijn dé genomineerden voor de film-, serie- en nieuwe media-prijzen van Cinekid Festival 2021! Bekijk hieronder het overzicht van de juryprijzen.

Korte films 

 
Beste Nederlandse Korte Animatie

Aeronaut, Leon Golterman, Pedri Animation BV, Nederland

KunstSTUK, Erik Verkerk & Joost vd Bosch, Ka-Ching Cartoons, Nederland

Spiegeling, Sanna de Vries, Studio Pupil, Nederland 

 

Beste Nederlandse Korte Live Action 

Hannah’s Droom, Eugene Arts & Emily Reekers, Keplerfilm, Nederland

Vlekkeloos, Emma Branderhorst, IJswater Films, Nederland

Sunshine Motel, Rosita Wolkers, BIND, Nederland

 

Beste Nederlandse Korte Documentaire 

Free as a Bird, Annelies Kruk, Tangerine Tree, Nederland

Julieta & de schildpadden is de plastic soep, Mirjam Marks, Tangerine Tree, Nederland

Waarom bleef je niet voor mij?, Milou Gevers, Nederlandse Filmacademie, Nederland

 

Beste Internationale Korte Animatie

De zwarte glijbaan, Uri Lotan, The Hive Studio, Israel

Koninklijke klanken, Filip Diviak, Tomas Bata University, Tsjechië

Een steentje in de schoen, Eric Montchaud, Xbo films, Zwitserland & Frankrijk 

 

Beste Internationale Korte Live Action 

Het beste orkest ter wereld, Henning Backhaus, Filmakademie Wien, Oosterijk

Op weg naar het zuiden, Yuan Yuan, Tisch School of the Arts, Verenigde Staten & China 

Shower Boys, Christian Zetterberg, Graklippan, Zweden

 

Feature films 

 
Beste Jeugdfilm

Captain Nova, Maurice Trouwborst, Keplerfilm, Nederland

Nachtwoud, André Hörmann & Katrin Milhahn, Kurhaus Production, Duitsland

SpaceBoy, Olivier Pairoux, Kwassa films & Bulletproof Cupid, België

 

Beste Nederlandse Kinderfilm

Captain Nova, Maurice Trouwborst, Keplerfilm, Nederland

Berend Botje, Mans van den Berg, NOBS Entertainment BV, Nederland

Mijn vader is een saucisse, Anouk Fortunier, A Private View & The Film Kitchen, België, Nederland & Duitsland

Beste Kinderfilm 

Mijn moeder is een gorilla, Linda Hambäck, LEE Film Stockholm A, Zweden, Noorwegen & Denemarken

Captain Nova, Maurice Trouwborst, Keplerfilm, Nederland

Dromen zijn als wilde tijgers, Lars Montag, NFP neue film produktion GmbH, Duitsland 

 

Series

 
Beste Nederlandse Non-Fictieserie

De dikke data show, Emiel Strzeszewski, VPRO

Moonriders, Noel Loozen, VPRO

Hoofdzaken - Seizoen 3, Menno Otten, Keplerfilm

 

Beste Nederlandse Fictieserie

Kamp Koekieloekie,  Joost van Hezik & Jamille van Wijngaarden, NL Film & TV, NTR

De regels van Floor,  Albert Jan van Rees, Jamille van Wijngaarden & Maurice Trouwborst, NL Film & TV, VPRO

Kabam!,  Elisabeth Hesemans, IJswater Films, KRO-NCRV

 

Nieuwe Media 

 
Cinekid Game & App Award

Koi Farm, Job Talle, Nederland

We were here together, Total Mayhem Games, Nederland

Traffic Jams, Little Chicken Game Company, Nederland

;