Home

Nominaties Film en TV Awards 2020

De eerste genomineerden voor de film en televisieprijzen zijn bekend! Bekijk hieronder het overzicht.

Tijdens het Cinekid Fetsival maken we iedere dag een aantal genomindeerden bekend. Aan het einde van het festival ontdek je wie de uiteindelijke winnaars zijn van de felbegeerde Cinekid Leeuwen.

Genomineerden Beste Internationale Korte Animatie

  • Duodrom, Basil Vogt, VIRAGE FILM, Zwitserland
  • Matilda en het reservehoofd, Ignas Meilūnas, M-Films, Litouwen
  • Smeltend hart, Benoît Chieux, Sacrebleu Productions, Frankrijk


Genomineerden Beste Internationale Korte Live Action


Genomineerden Beste Nederlandse Korte Animatie 
- Juryprijs

  • Human Nature, Sverre Fredriksen, Family Affair Films, Nederland
  • Spring, Andreas Goralczyk, Blender Animation Studio, Nederland
  • Tidy Town, Dana Alink, HKU, Nederland, Peru, Frankrijk, Verenigde Staten


Genomineerden Beste Nederlandse Korte Live-Action - Juryprijs

  • Birdland, Ashgan El-Hamus, Doxy Films, Nederland
  • Zoentjesdief, Lidi Toepoel, Kek films, Nederland
  • Onderhuids, Emma Branderhorst, Eva Schaaf & Patou ten Cate, Nederland


Beste Nederlandse Korte Documentaire - Juryprijs


Nationale Publieksprijs – Onderbouw - Publieksprijs

  • Dropje, Lilian Sijbesma, Meikeminne Clinckspoor, Maarten van Voornveld, Submarine Film /NTR, Nederland
  • INKT, Joost van den Bosch, Erik Verkerk, Ka-Ching Cartoons, Nederland
  • Ok en Knul, Stella Damavandi, Evangelische Omroep, Nederland         


Nationale Publieksprijs - Bovenbouw - Publieksprijs

  • De buitendienst, Inge Tol, Johan van Hespen, Stefan Coppers, Marije Meijer, Stefan Egberts, Eva Nijsten, Charlotte Hoogakker, NTR, Nederland
  • Remy en Juliyat, Tessa Schram, NL Film & TV/AVROTROS, Nederland
  • STIK, Niek Roozen, LOER Filmproducties, Nederland


Beste Nederlandse Fictieserie - Juryprijs

  • Dropje, Meikeminne Clinckspoor, Maarten van Voornveld, Lilian Sijbesma, Submarine Film /NTR, Nederland
  • De regels van Floor, Maurice Trouwborst, Jamille van Wijngaarden, NL Film & TV/VPRO, Nederland
  • Oorlog-stories, David Cocheret, Stepping Stone/Evangelische Omroep, Nederland


Beste Nederlandse Non-Fictieserie - Juryprijs

  • Koken met konijnen, Charlotte Hoogakker, VPRO, Nederland
  • Hallo, ik heb kanker, Ellen Vos, Evangelische Omroep, Nederland
  • Hoofdzaken, Menno Otten, Keplerfilm/VPRO, Nederland     


Beste Jeugdfilm - Juryprijs


Beste Nederlandse Kinderfilm - Juryprijs

  • Amira, Elza Jo Tratlehner, HALAL, Nederland
  • Buladó, Eché Janga, Keplerfilm, Nederland, Curaçao
  • Jackie en Oopjen, Annemarie van de Mond, Column Film, Fiction Valley, Nederland


Beste Kinderfilm - Juryprijs

  • Calamity | Rémi Chayé | Maybe Movies | Frankrijk, Denemarken
  • Het kasteel | Lina Luzyté | Artbox, Samson Films | Ierland, Litouwen
  • The Crossing | Johanne Helgeland | Maipo Fim | Noorwegen

;