Winkelmandje
11
Kies datum en tijd
Festival

Jippie No More (NL)

Tijden en tickets

Jippie en Joe worden verliefd op hetzelfde meisje.

Speelfilm AL 8+ Lengte: 90 min

Jippie No More!

Als Gail, de oudste zus van Jaap Peter (Jippie), gaat trouwen, komt de hele familie bij elkaar in het grote landhuis van opa Willem. Samen willen ze er een groot feest van maken. Dat blijkt lastig als Jippie voor het eerst verliefd wordt op Lily, die meer oog lijkt te hebben voor zijn zusje Joe. Wanneer ook de rest van de familie tegen de welbekende gezinsperikelen aanloopt, lopen de spanningen hoog op. 


Hoofdrolspeelster Lotte Jonker en regisseur Margien Rogaar zullen bij de vertoning op 21 oktober in PathΓ© Amsterdam Noord aanwezig zijn om al je vragen te beantwoorden. Op 25 oktober zijn Lotte Jonker en mede hoofdrolspeler Kee Derwig ook op het buitenterrein en tijdens de vertoning aanwezig voor vragen. 

Regisseur
Margien Rogaar
Scriptschrijvers
Fiona van Heemstra
Acteurs
Wesley van Klink,  Guido Pollemans,  Hannah van Lunteren,  Lotte Jonker,  Kee Derwig,  Aus Greidanus sr.,  Carmen van Zantwijk,  Carina de Vroome,  Joep Paddenburg,  Eliyha Altena
Soort
Speelfilm
Leeftijd
AL
Thema
Helden & talenten πŸ’ͺ,  Queer 🏳️‍🌈,  Verwonderen ✨
Productieland(en)
Nederland
Jaar
2023
Producent
Iris Otten, Sander van Meurs
Distributeur
Cinéart Nederland
Lengte
95 min
Gesproken taal
Nederlands
Genomineerd
Ja
;